به وبگاه پرسش و پاسخ روانشناسی خوش آمدید. چنانچه شما موفق به یافتن پرسش و پاسخ خود نشدید، لطفا سوالتان را بپرسید

عاشق یک مرد متأهل شدن

–1 امتیاز
من یک زن متأهل و شاغل هستم. چندماه پیش رئیسم به من اظهار علاقه نمود و برایم پیام کوتاه فرستاد. از آن موقع واقعا عاشقش شدم و ارتباط ما در حد حرفهای عاشقانه و پیام کوتاه ادامه یافت. تا اینکه ایشان به یکی از شهرهای جنوبی منتقل شد و من دچار یک خلأ روحی و عاطفی بزرگ شدم. دچار افسردگی شدید شدم. اما همچنان با هم ارتباط تلفنی و پیام کوتاه داریم. ناگفته نماند که من عاشق همسر و فرزند چهارساله ام نیز هستم. چندوقت پیش رئیسم زنگ زد و گفت اگر می توانم به تهران بیایم تا همدیگر را ببینیم و گفت برای کاهش این عطش بینمان باید یکبار هم که شده باهم ارتباط جنسی داشته باشیم. مانده ام چه کنم. بینهایت از این افکار خسته ام. از فکر خیانت به همسرم لحظه ای آسوده نیستم و از طرفی هم نمیتوان رئیسم را فراموش کنم . تمام لحظات زندگیم با فکر اون سپری می شه. بارها از ته دلم از خدا خواستم که فکرش را از سرم بیرون کند اما نتیجه نگرفتم. خواهش می کنم کمکم کنید که در عذاب سختی به سر می برم.
سوال شده مرداد 8, 1390 در عشق بوسیله ی tahereh30

3 پاسخ

0 امتیاز

کوچک باش وعاشق
که عشق می داند آیین بزرگ کردنتورا....

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی....


نلسون ماندلا 

پاسخ داده شده مرداد 8, 1390 بوسیله ی caution
0 امتیاز

خانم عزيز اين كاري كه شما ميخاييد بيكنيد زنا است و تو قران مستقيما خداوند اون را منع كرده البته اگه اعتقاد درايد يه ضرب المثل قديمي ميگه با هر دستي كه بدي از همون دست ميگيري مطمئن باش با ادامه رابطه با رئيست حتي پيامكي دير يا زود شوهرت ميفهمه و ديگه شما خانم عزيز نيستيد ميشيد يه فاحشه ديگه اگه رابطه حنسي هم داشته باشيد كه اصلا تو اين مورد شك نكنيد ريستون مطمئن باشيد شما حداقل دهمين كارمنديه كه اينجوري اغفالش ميكنه و چون ميدونه محل كارش از تهران دور اومده حالش را بكنه و بره اما اون مرد و تو زني همه ضررها را تو ميكني من جاي توبودم به شوهرم ميگفتم كسي مزاحمم شده اما نمي گفتم ريسم يا از برادرم مي خاستم تبعنوان شوهرم ا از يك تلفن عمومي زنگ بزن و كمي تهديدش كنه مطمئن باش به خاطر موقعيت شغليش هم كه شده ديگه مزاحمتون نميشه و شما از اين فكرها بيرون مياييد كاري كه روز اول بايستي ميكرديد هر چه زندگي بد باشه خيانت خيلي بدتر مخصوصا اينكه زنا كاري از گناهان كبيره است و حساب و كتاب خدا دقيقه حالم از اين مردهايي كه با زندگيه مردم بازي ميكنند بدم مياد اميدوارم تواس پس بده و اميدوارمشيطان ازتون دور بشه خودتون ميدونيد بين بي آبرويي و جدايي همسرتون  مطمئن باشيد شوهرتون مي فهمه چون كار خداست و رابطه جنسي با ريستون يكي را انتخاب كنيد

پاسخ داده شده مرداد 9, 1390 بوسیله ی شهرام62
–1 امتیاز

 .وای وای وای وای برشما ای هرزه دلان. عشقت در منزل و تو گرد جهان میگردی. تا الانشم خیلی بهش خیانت کردی. لااقل به بچت فکرکن که زیر بار این هوس بازیت له خواهد شد. رئیسه شما یه مرد هوس بازه و زن بازه و اگه شما نباشی شخص دیگه ای رو برای ارضاع جسمش پیدا میکنه.بیچاره شوهرو بچه ی تو و همسر و فرزندان رئیس.

واقعا الان از ایرانی بودنم بدم اومد.

نا مسلمون ماه مبارک رمضون فقط باید استغفار کنی و طلبه بخشش که خدا ارحم راحمینه.

این کار باعث مرگت خواهد شد.

آخرتتو مفت ازدست نده

واقعا متاسفم

پاسخ داده شده مرداد 8, 1390 بوسیله ی arjomand68

http://banoofa.com/wp-content/uploads/2014/06/uc_13831.jpg

...